E- Çayırova

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
E- Çayırova

Dünya'da 13 Ülke, Türkiye'de 42 İl Bizi Takip Ediyor.Sesimiz Her Yerde.Her Zaman 1 Numarayız Teşekkürler...

guzel sozler

sertac51
    sertac51
    Profesyonel Üye
    Profesyonel Üye

guzel sozler Empty guzel sozler

Mesaj tarafından sertac51 Cuma 1 Haz. 2007 - 21:14

Bir Gece Ay Bana Sordu neden Seni Aglatan Bir Erkekle Berabersin? Aya Baktim Ve Dedimki Sen Hiç GökyüZüNden Vazgeçebilirmisin...

*** İNSANLARIN GERÇEK KARAKTERİ, PARANIN VEYA MAKAMIN KENDİLERİNE VERDİĞİ GÜVENLİĞE SIĞINDIKTAN SONRA ORTAYA ÇIKMAYA BAŞLAR....

*** BAŞARILARIMIZ, YAPTIĞIMIZ KÖTÜ HAREKETLERDEN DAHA ÇOK DÜŞMAN KAZANDIRIR..

*** SUSMANIN SORUMLULUĞU KONUŞMANIN SORUMLULUĞUNDAN DAHA AĞIRDIR...

*** MÜKEMMELİ YARATAN UFAK TEFEK ŞEYLERDİR..MÜKEMMEL İSE UFAK TEFEK BİRŞEY DEĞİLDİR...

*** İNSAN İLİŞKİLERİ, BENCİLLİKLERİMİZİN , KENDİMİZİ AŞIRI BEĞENİŞİMİZİN, ÜZÜNTÜ VE KIZGINLIKLARIMIZIN BOŞALTILDIĞI ÇÖPLÜK ALANI DEĞİLDİR...

*** GÜLMEK İÇİN MUTLU OLMAYI BEKLEMEYİNİZ.. BELKİ MUTLU OLMADAN ÖLÜRSÜNÜZ..

*** GÜLMEK,BİR GÜNEŞTİR.. İNSANIN YÜZÜNDEKİ HÜZÜN VE KEDER KIŞINI YOK EDER...

Dal rüzgarı affetsede kırılmış bir ker

Allahın Sözleri Meşe Yaprağı Gibi Soluğ Dökülmez, Onun Sözleri Çam Yaprağı Gibi Yeşil Kalır...

bizde yürek söz vermişse sözden dönülmez,kalp kalbe gönül vermişse sevgi inkar edilmez yürek zedelenir ama dostluğa ve sevgiye İHANET EDİLMEZ...

bir insanı sevmekle başlar herşey.......

hayat, kadını gerektirir ,kadın hayatı terkettirir....

geçmişimi poşete koydum , poşeti çöpe attım , çöpüde köpekler karıştırır...

Hayat, Biz Gelecek İçin Planlar Yaparken Başımızdan Geçenlerdir...

içimde şefini kaybetmiş bir orkestranın hüznü var..

Yarım zamanların,kırık hayatların figüranlarıyız hepimiz..

Sadece çocuklar ağlar ve sadece Allah affeder eğer bir gün gidersen çocuk değilim ağlamam Allah değilim affetmem...

--HADİ YERİME KOY BİRİNİ KOYABİLİRSEN!!!

Sana bakmak bütün rastlatıları reddedip bir mucizeyi anlamaktır...

Similar topics

-

Forum Saati Cuma 29 Mart 2024 - 4:38