E- Çayırova

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
E- Çayırova

Dünya'da 13 Ülke, Türkiye'de 42 İl Bizi Takip Ediyor.Sesimiz Her Yerde.Her Zaman 1 Numarayız Teşekkürler...

"Nerede kadın varsa orada hayır var" AK Parti Kocaeli Milletvekili Sibel Gönül, Gebze’de kermes açılışına katıldı

cayırovalı
    cayırovalı
    Yetkili
    Yetkili

Erkek
    Doğum tarihi : 07/02/87
    290409

"Nerede kadın varsa orada hayır var" AK Parti Kocaeli Milletvekili Sibel Gönül, Gebze’de kermes açılışına katıldı Empty "Nerede kadın varsa orada hayır var" AK Parti Kocaeli Milletvekili Sibel Gönül, Gebze’de kermes açılışına katıldı

Mesaj tarafından cayırovalı

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sibel Gönül, Gebze’de kermes açılışına katıldı
    "Nerede kadın varsa orada hayır var" AK Parti Kocaeli Milletvekili Sibel Gönül, Gebze’de kermes açılışına katıldı S11V544mtNdlYmmTuJswWu0XQ75anF

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sibel Gönül, Gebze’de kermes açılışına katıldı. Gebze Kemalat Hanımlar Derneği’nin açtığı kermeste konuşan milletvekili Gönül, ‘’Nerede bir kadın varsa, orada hayır vardır. Bu kermesi açan kadınlarımızla gurur duyuyorum’’ dedi.

KAMALAT: KEMALE ERMİŞ OLGUN HANIM

Gebze merkezdeki parkta kurulan bir çadırda açılan kermese Başkan Karaosmanoğlu ve milletvekili Gönül’ün yanı sıra Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Oya Tuncel ile AK Parti Gebze İlçe Başkanı Yılmaz Bayram da katıldı. Bayanların büyük ilgi gösterdiği kermeste, kamalat kelimesinin ‘’kemale ermiş olgun hanım’’ anlamına geldiği vurgulandı.

BAŞKAN ALIŞVERİŞ YAPTI

Dernek başkanı Fazilet Yavuz, ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına çeşitli yardımlarda bulunduklarını ve burs verdiklerini ifade etti. Yavuz, bu kermesi de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle, ihtiyaç sahibi çocuklara yardım edebilmek amacıyla açtıklarını vurguladı. Dernek başkanı Yavuz ve yönetim kurulu üyesi bayanları kutlayan Başkan Karaosmanoğlu ile beraberindekiler, gıda ve giyim ürünlerinin satıldığı kermesten dernek yararına alışveriş yaptı.
    Bu yazıyı burda paylaş : reddit

Yorum yok.

Similar topics

-

Forum Saati Ptsi 20 Mayıs 2024 - 15:29