E- Çayırova

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
E- Çayırova

Dünya'da 13 Ülke, Türkiye'de 42 İl Bizi Takip Ediyor.Sesimiz Her Yerde.Her Zaman 1 Numarayız Teşekkürler...

ZABITA'DAN SIKI DENETİM Gebze Zabıtası Gıda sektöründe faliyet gösteren 209 işyerini denetledi.

cayırovalı
    cayırovalı
    Yetkili
    Yetkili

Erkek
    Doğum tarihi : 07/02/87
    290409

ZABITA'DAN SIKI DENETİM Gebze Zabıtası Gıda sektöründe faliyet gösteren 209 işyerini denetledi. Empty ZABITA'DAN SIKI DENETİM Gebze Zabıtası Gıda sektöründe faliyet gösteren 209 işyerini denetledi.

Mesaj tarafından cayırovalı

Gebze Zabıtası Gıda sektöründe faliyet gösteren 209 işyerini denetledi.
    ZABITA'DAN SIKI DENETİM Gebze Zabıtası Gıda sektöründe faliyet gösteren 209 işyerini denetledi. X4rcypHv2kNbi0HfOSG5J5vP9zJJLZ

Gebze Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı denetim ekipleri, geçtiğimiz mart ayında ilçe genelinde gıda sektöründe faaliyet gösteren toplam 209 işyerinde denetim yaptı.

Denetimler Gebze’ye bağlı 12 mahalle ile iki köyde gerçekleştirildi. Hacı Halil, Sultan Orhan, Arapçeşme, Tatlıkuyu, Osman Yılmaz, Köşklüçeşme, Barış, İstasyon, Güzeller, Mustafapaşa, Ulus ve Beylikbağı Mahalleleri ile Pelitli ve Balçık köylerinde yapılan Zabıta kontrollerinde kahvehane, gıda deposu, kasap, bakkal, kuruyemişçi, büfe, soğuk hava deposu ve yemek fabrikaları denetime tabi tutuldu.

İşyerleri, personel hijyeni ve güvenliği, işletme hijyeni ve güvenliği ile üretim hijyeni ve güvenliği konularında denetlendi.

İşyerleri sorumlularına, kurallara uygun faaliyet göstermenin önemi ve tesislerde yapılabilecek iyileştirmeler hakkında öneriler ve uyarılar iletildi.

Ayrıca yasalar çerçevesinde faaliyet göstermeyen ve halk sağlığını tehlikeye atan işyerleri hakkında yasal işlem başlatıldı.

Zabıta yetkilileri, vatandaşların gıda ve gıda denetimleriyle ilgili her türlü şikayet, görüş ve önerilerini ALO ZABITA 153, gida@gebze.bel.tr ve 641 78 08’ den Zabıta Müdürlüğü’ne ulaştırabileceğini bildirdi.

Bu yazıyı burda paylaş : reddit

Yorum yok.

Similar topics

-

Forum Saati Ptsi 20 Mayıs 2024 - 14:39