E- Çayırova

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
E- Çayırova

Dünya'da 13 Ülke, Türkiye'de 42 İl Bizi Takip Ediyor.Sesimiz Her Yerde.Her Zaman 1 Numarayız Teşekkürler...

unutkanlik unutkanlık 1. beyindeki nöronların düzensizliğinden kaynaklanabilecek zihinsel eylem. sosyal fobi, fosfor eksikliği, hormon bozukluğu gibi olayların da unutkanlığa yol açtığı bilinir. ayrıca bazı ülkelerde uzun dönem elektronik, bilgisayar, psi

cayırovalı
    cayırovalı
    Yetkili
    Yetkili

Erkek
    Doğum tarihi : 07/02/87

unutkanlik unutkanlık 1. beyindeki nöronların düzensizliğinden kaynaklanabilecek zihinsel eylem. sosyal fobi, fosfor eksikliği, hormon bozukluğu gibi olayların da unutkanlığa yol açtığı bilinir. ayrıca bazı ülkelerde uzun dönem elektronik, bilgisayar, psi Empty unutkanlik unutkanlık 1. beyindeki nöronların düzensizliğinden kaynaklanabilecek zihinsel eylem. sosyal fobi, fosfor eksikliği, hormon bozukluğu gibi olayların da unutkanlığa yol açtığı bilinir. ayrıca bazı ülkelerde uzun dönem elektronik, bilgisayar, psi

Mesaj tarafından cayırovalı Ptsi 20 Tem. 2009 - 21:55

1. beyindeki nöronların düzensizliğinden kaynaklanabilecek zihinsel eylem. sosyal fobi, fosfor eksikliği, hormon bozukluğu gibi olayların da unutkanlığa yol açtığı bilinir. ayrıca bazı ülkelerde uzun dönem elektronik, bilgisayar, psikiyatri vb gibi işlerle uğraşan kişilerin mahkemede tanıklığı kabul edilmiyor. çünkü bu işlerin belirli bir dönem sonunda unutkanlığa yol açtığı öne sürülüyor.
    yalcin · #141875 · 19 Nisan 2004 14:16:57
    2.

* * * *
    wise · #771228 · 31 Mayıs 2005 07:59:06
    3. (bkz: nisyan)

nisyana isyan faydasız.
    edip caysever · #1360235 · 07 Aralık 2007 20:37:46
    4. bünyede pis elektrik biriktirecek sonuçlar doğuran vakadır.berbat kötü hissettirir.özellikle arkadaşın, kankinin okudukları okullardan bölümlere, çıktıkları kızlardan asılmakta olduklarına * kaç kardeş olduklarından annelerinin kızlık soyadına * * bilumum anlatılan olayı, hedeyi vesaireyi hatırlayamamakla arkadaşların karşısında çok boktan hallere düşürebilir.bir çok an olur ki o an yerin dibine ışık hızından daha yüce bir süratle girmek istersiniz.* bakalım bakalım;

- kardeşim askere gidiş tarihim belli oldu, sınavada şu gün gircem
    + ne..nasıl, ne askeri oğlum? benim niye haberim yok a.k.
    - oğlum manyakmısın ? askere gidiyorum ya, kaç kere söylicem?
    + aha oğlum ne zaman, nasıl, benim niye haberim yok a.k.
    - abi iyi misin kaç tane içtin ?
    + alla alla oğlum peki sınav ne iş ?
    - oha oğlum asteğmenlik sınavı ne sınavı olcak, sarhoşmusun a.k.
    + ne asteğmenliği oğlum sen üniversiteye gittin de bide bitirdin mi ?
    - ya sabır...oğlum ben iki üniversite bitirmedim mi ? malangoz!
    + +%&?!?
    athrynn · #1360237 · 07 Aralık 2007 21:24:55
    5. telefonda konuşurken, telefonu aramak. hatta sinirlenip "nerde bu telefon yaa, geç kalacağım! sen bi kapat, ben bulunca ararım.." diyerek sağlıksız bir nevrozun ilk sinyallerini vermek..

(bkz: saglikli nevroz yok mudur)
    besincioz · #1360238 · 07 Aralık 2007 21:31:37
    6. dalgınlıktan daha kalıcıdır.

sürekli bir şeylerle meşgul olan zihnin sıradaki eylemi gerçeleştirememesi. donup kalmak. hemen yeni bir emirle unutulmuşun yerini doldurmak gerek. daha ne kadar öyle beklenebilir ki..
    murekkep baligi · #1399682 · 02 Şubat 2009 01:32:58
    7. ne kadar orneklendirilirse orneklendirilsin, sadece yasayanin bilebilecegi, aci verici bir deneyim. nedenleri ortadan kaldirilmadikca, sadece biokimya ile cozumunun, beynin kendi kendisi ile savasimina neden olabilecegi durum. sizofren olmayi basarmak kisa vadeli bir diger cozumdur.

Similar topics

-

Forum Saati Paz 19 Mayıs 2024 - 17:34