E- Çayırova

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
E- Çayırova

Dünya'da 13 Ülke, Türkiye'de 42 İl Bizi Takip Ediyor.Sesimiz Her Yerde.Her Zaman 1 Numarayız Teşekkürler...

Sınav sınav içinde sınav benim içimde hayatımız şekillendiren hayat ın kendisi ve toplum şahsiyetleri ve idealist duygular komplexsi ve de hırs olamk uzere çok konuda, insan bünyesinde gerilim yaratır.*

cayırovalı
    cayırovalı
    Yetkili
    Yetkili

Erkek
    Doğum tarihi : 07/02/87

Sınav sınav içinde sınav benim içimde hayatımız şekillendiren hayat ın kendisi ve toplum şahsiyetleri ve idealist duygular komplexsi ve de hırs olamk uzere çok konuda, insan bünyesinde gerilim yaratır.* Empty Sınav sınav içinde sınav benim içimde hayatımız şekillendiren hayat ın kendisi ve toplum şahsiyetleri ve idealist duygular komplexsi ve de hırs olamk uzere çok konuda, insan bünyesinde gerilim yaratır.*

Mesaj tarafından cayırovalı Paz 2 Ağus. 2009 - 17:43

hayatımız şekillendiren hayat ın kendisi ve toplum şahsiyetleri ve idealist duygular komplexsi ve de hırs olamk uzere çok konuda, insan bünyesinde gerilim yaratır.*

hayatın akışı tıpkı müzik gibi kendi karmaşıklığın içinde yolunu buluyor. aynı olay 6 milyar insan simutane olarak rpg oynuyor. tabi rollerini şaşıranlar oacak tabi. bilgisayar oyunları hayatın parçlararını alıp doğaüstüne çıkartma gücüne sahip, insan kendi kaderini kendi çiser.. evet aynen öyle, kendi yapısını, kişiliğini kednisi inşa eder -ee evet!? peki ya kaderi, hiç bir bilimin açıklayamadığı şans fenomenini, peki ya daha birçok bilinmeyeni ...

bismillah..

allah (cc) şöyle buyuruyor: ben sizin bilmediğinizi bilirim

local · #1406451 · 30 Temmuz 2009 02:49:37
    2. hayatımz snav........
    trinity · #1406456 · 30 Temmuz 2009 16:51:50
    3. mektup mektup içinde mektup zarfın içinde şarkısından türemiştir.
    ahmed · #1406459 · 31 Temmuz 2009 08:41:21
    4. haluk levent şarkısı mış..

Similar topics

-

Forum Saati Paz 12 Mayıs 2024 - 16:19