E- Çayırova

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
E- Çayırova

Dünya'da 13 Ülke, Türkiye'de 42 İl Bizi Takip Ediyor.Sesimiz Her Yerde.Her Zaman 1 Numarayız Teşekkürler...

moderotör kavgası nedense yazarların en büyük beklentisi, bir tanecik rüyasıdır. ama hiçbir zaman böyle bir şey yaşanmamıştır. en azından etienne ile diğerleri arasında. polgara nickli ankara rüzgarına ise yazdığım entry de ortadadır zaten*.

cayırovalı
    cayırovalı
    Yetkili
    Yetkili

Erkek
    Doğum tarihi : 07/02/87

moderotör kavgası nedense yazarların en büyük beklentisi, bir tanecik rüyasıdır. ama hiçbir zaman böyle bir şey yaşanmamıştır. en azından etienne ile diğerleri arasında. polgara nickli ankara rüzgarına ise yazdığım entry de ortadadır zaten*. Empty moderotör kavgası nedense yazarların en büyük beklentisi, bir tanecik rüyasıdır. ama hiçbir zaman böyle bir şey yaşanmamıştır. en azından etienne ile diğerleri arasında. polgara nickli ankara rüzgarına ise yazdığım entry de ortadadır zaten*.

Mesaj tarafından cayırovalı Paz 2 Ağus. 2009 - 18:29

nedense yazarların en büyük beklentisi, bir tanecik rüyasıdır. ama hiçbir zaman böyle bir şey yaşanmamıştır. en azından etienne ile diğerleri arasında. polgara nickli ankara rüzgarına ise yazdığım entry de ortadadır zaten*.

not: katotopark z'si kankam olmaz. zira polgara'yı satmam bir zabıtaya*.

ama bir örnek verelim... çıkarsa ancak şöyle çıkar...

midas: oğlum benim evim daha pis!
    etienne: ya bir sus. annem geldi temizledi diye ya da bugün 5 posta çamaşır yıkadım diye temiz olmuyor ev. benim ki daha pis!
    midas: ya oğlum bak ateşle oynuyorsun!
    etienne: demirden korksaydık trene binmezdik oğlum!
    etienne · #1058911 · 22 Şubat 2006 00:51:31
    2. moderatörlerin neler yaptığı neler konuştuğu her zaman merak ediliyor olduğundan her daim ortaya atılan moderasyon efsanelerinin bir parçası. inanmayın böyle şeylere, moderatörler kendi aralarında kavga etmez, hele şu anda mevcut moderatörler hiç etmez.
    polgara · #1058923 · 22 Şubat 2006 01:06:45

Similar topics

-

Forum Saati Paz 19 Mayıs 2024 - 11:29