E- Çayırova

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
E- Çayırova

Dünya'da 13 Ülke, Türkiye'de 42 İl Bizi Takip Ediyor.Sesimiz Her Yerde.Her Zaman 1 Numarayız Teşekkürler...

sevilmeden sevmek acı veren hadise.. sevmemeye çalışırsınız, hatta nefret etmek istersiniz, eğer bir süre görmezseniz kendiniz kandırırsınız, unuttum bile, yok artık düşünmüyorum gibi bilimum yalanlar eşliğinde.. lakin tekrar gördüğünüzde göz göze geldiği

cayırovalı
    cayırovalı
    Yetkili
    Yetkili

Erkek
    Doğum tarihi : 07/02/87

sevilmeden sevmek acı veren hadise.. sevmemeye çalışırsınız, hatta nefret etmek istersiniz, eğer bir süre görmezseniz kendiniz kandırırsınız, unuttum bile, yok artık düşünmüyorum gibi bilimum yalanlar eşliğinde.. lakin tekrar gördüğünüzde göz göze geldiği Empty sevilmeden sevmek acı veren hadise.. sevmemeye çalışırsınız, hatta nefret etmek istersiniz, eğer bir süre görmezseniz kendiniz kandırırsınız, unuttum bile, yok artık düşünmüyorum gibi bilimum yalanlar eşliğinde.. lakin tekrar gördüğünüzde göz göze geldiği

Mesaj tarafından cayırovalı C.tesi 10 Ekim 2009 - 21:50

acı veren hadise.. sevmemeye çalışırsınız, hatta nefret etmek istersiniz, eğer bir süre görmezseniz kendiniz kandırırsınız, unuttum bile, yok artık düşünmüyorum gibi bilimum yalanlar eşliğinde.. lakin tekrar gördüğünüzde göz göze geldiğiniz ve onun için hiç bir şey ifade etmeyen o saniyelerde, boğazınız düğümlenir, içinize birşey oturur, mideniz kasılır. o çoktan geçip gitmiştir de, siz bakakalırsınız ardından, yanınızdaki insanların dürtüklemesiyle dünyaya sert bir iniş yapılır, kendinizi kandırdığınızı anlarsınız. her gördüğünüzde tekrar yaşanır bu, hele birde aynı okul vs. gidiyorsanız, o kadar koyar ki, onu başkalarıyla şakalaşırken gülerken eğlenirken görmek, o kadar yakın, bir o kadar uzak olmak * .. sizin için onunla göz göze geldiğiniz bir anın size dünyaları ifade etmesi, onun içinse sıradan bir an olması, sizin hayatınızın sonuna kadar hatırlayacağınız bir diyalogu, onun iki saniye sonra unutacak olması.. yine de herşeye rağmen o mutlu olsun birşeylere gülsün istersiniz, neşesi yeter, uzaktan izlersiniz, eğer gerçekten mutlu görünüyorsa sizinde yüzünüzde silik bir gülümseme oluşur zaman zaman..

yanlız kaldığınızda ayrı bir acı verir, ağlarsınız bazen durup dururken, insanlara belli etmemeye çalışırsınız, my sweet prince, one last goodbye, centrefolds gibi bol koyanından playlistleriniz mevcut olur, onları dinlersiniz.. bazen gaza gelirsiniz, 'eeh söyleyecem ulan! bitecek! ' dersiniz, fakat kısır döngü olur bu, onu gördükçe ortaya çıkan konuşma, ilan-ı aşk isteği, ammavelakin aynı zamanda gelen hissizlik ve konuşamama, iki kelimeyi bir araya getirememe..

uykusuz ve kimi zaman ağlayarak geçen gecelerdir sevilmeden sevmek, saçma sapan anları hafızanıza kazımak, özel numaradan arayıp sadece 'alo' deyişini duyup gözlerin dolması, sizin yaşadığınızdan bile haberi olmayan biri için canınızı verecek kadar pathetic olmak..

Similar topics

-

Forum Saati Paz 12 Mayıs 2024 - 18:37