E- Çayırova

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
E- Çayırova

Dünya'da 13 Ülke, Türkiye'de 42 İl Bizi Takip Ediyor.Sesimiz Her Yerde.Her Zaman 1 Numarayız Teşekkürler...

beleş telefon görüsmesı yapın

sertac51
    sertac51
    Profesyonel Üye
    Profesyonel Üye

beleş telefon görüsmesı yapın Empty beleş telefon görüsmesı yapın

Mesaj tarafından sertac51 Salı 22 Mayıs 2007 - 18:06

Arkadaşlar hepinizin bildiği gibi Voipbuster isimli Voip (voice over ip) programı ile dünyanın birçok ülkesindeki sabit telefonları ücretsiz arayıp konuşabiliyoruz.

Bu sabah Voipbuster'in sitesine girdiğim an Türkiye'nin de bu bedava arananlar listesine konduğunu gördüm. ve görmemle havaya uçmam bir oldu Hemen kendi evimi arayıp test ettim. Sorunsuz çalışıyor
    beleş telefon görüsmesı yapın Voip4go0wtxi6
    Yapmanız gereken sadece Voipbuster'i bilgisayarınıza indirip bir kullanıcı adı ve şifre aldıktan sonra konuşmaya başlamak
    beleş telefon görüsmesı yapın Voipbuster0qe4cr
    Kredin bitersen ne yapacan ? ;
    Eğer bir çok aramadan sonra Kredi Buy v.s.. gibi yani kredi satın almanız gerekiyor dediğinde hemen yapmanız gereken;
    File 'dan ---> Logon As newer 'a girin ve gereken alanları ister sallayında doldurun ister gercek sonra da tekrar aramalara başlayın
    ee sonra tekrar mı bitti zamanınız yukardaki işlemleri yaparak sonsuza kadar gidebilirsiniz

( NOT : Bazı arkadaşlar serial, crack vs. sormuş. Öncelikle şunu açıklığa kavuşturalım. Bu program ücretsiz dağıtılıyor ve her aramada 1 dakika bedava konuşabiliyorsunuz. Sadece Türkiye değil tüm ülkelerle. )

"Telefon faturama para gelir, güvenilir değildir" gibi düşüncelere hiç girmeyin. Çünkü voip teknolojisinin mantığı zaten bedavaya veya en makul ücretle (5$ - 10$ gibi) tüm dünyayı iletişime geçirmek. Örn: SKYPE, InternetCalls, Voipbuster vs. vs.
    Türkiye'yi aramak için alan kodunun başına +90 koymalısınız
    Not2 virüs taramasından geçirin

BU BILGI ALINTIDIR BENDE DENEDIM CALISIYOR

LINK BURDA

http://www.voipbuster.com/en/index.html

BIR DENEYIN GORUCEK SINIZ

Similar topics

-

Forum Saati Çarş. 15 Mayıs 2024 - 12:19