E- Çayırova

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
E- Çayırova

Dünya'da 13 Ülke, Türkiye'de 42 İl Bizi Takip Ediyor.Sesimiz Her Yerde.Her Zaman 1 Numarayız Teşekkürler...

Düello Teklifine Yanıt Verdi: Kılıçdaroğlu Dengim Değil. Onunla Düelloya Girmem....

cayırovalı
    cayırovalı
    Yetkili
    Yetkili

Erkek
    Doğum tarihi : 07/02/87
    120110

Düello Teklifine Yanıt Verdi: Kılıçdaroğlu Dengim Değil. Onunla Düelloya Girmem.... Empty Düello Teklifine Yanıt Verdi: Kılıçdaroğlu Dengim Değil. Onunla Düelloya Girmem....

Mesaj tarafından cayırovalı

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç TBMM’de CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu’nun düello teklifine yanıt verdi: Kılıçdaroğlu dengim değil. Onunla düelloya girmem....

Parlamento Muhabirleri Derneği'nde basın toplantısı düzenleyen Arınç şunları söyledi:

HAKİME 8 MERMİ

Bir hakime kargoyla 8 mermi gönderildiği gazetelerde yer aldı. Gazeteci arkadaşlarım ne düşündüğümü sordular. Ben de bunun vahim bir olay olduğunu, savcılığın olayı soruşturacağını söyledim ama bir şey daha ekledim: Biz yargı sürecinde bu konulara fazla girmemiştik. Ama bazı siyasiler işi sulandırmak için çok garip cümleler kullandılar.

Ben kendi düşüncemi fade ettikten soran ''Sayın ****** ve Kılıçdaroğlu’na da filan kişiye sorun ne diyecekler'' dedim.

Sayın ******, kozmik odadaki aramayla ilgili olarak bakın 'kozmik patates çıktı' demişti. Ben de ona nazire olarak 'bu mermiler de çikolata' demiştim.

Gazeteci arkadaşlar Sayın ******’a sordular. Kendisinden beklenmedik bir şey söyledi ve ''Bu çop ciddi bir konudur. Üzerine gidilmelidir'' dedi.

Sayın Kılıçdaroğlu’na mermileri sormuştum o ise beni komik bulduğunu söylemişti.

Ben ona mizah olarak gördüğü bu konuyu sormuştum ona cevap vermemişti.

DÜELLO YAPMAM

Kılıçdaroğlu düello sorusuna 'yaparım' demiş siz de 1 haftadır cevap bekliyorsunuz.

Bir defa düello kelimesi kendisinin bana teklif ettiği bir şey değil bizim geleneğimizde düello diye bir şey yok.

Biz tartışabiliriz. Düello karşısındakini yok etmektir. Biz kimseyi yok etmek için dünyaya gelemdik.

Ben Sayın Kılıçdaroğlu ile bu konu hakkında tartışmak istemem. Bir defa Kılıçdaroğlu benim dengim değil.

BENİMLE TARTIŞACAK OLAN ******'DIR

AK Parti içinde 5 tane Grup Başkanvekili var onlarla dilediği gibi tartışabilir.

Benimle tartışacak olan öncelikle Sayın ******’dır.

Düello diyerek olayı magazineştirmeye çalışmak bir siyasetçi için doğru değil.

Ben kimseyle düello edecek değilim.

KILIÇDAROĞLU, ÖYMEN'LE TARTIŞSIN

Sayın Kılıçdaroğlu’na sesleniyorum. Siz Onur Öymen’le tartışın. Benimle uğraşmayın. Sizin yapacağınız en dürüst iş TV ekranı önünde görüşüp tartışabilmektir.

Ben Sayın ******’a tartışalım diye teklifte bulunmadım. 'Buna ihtiyaç olursa Sayın ******’la tartışırım' dedim.

Ben böyle bir şey düşünmüyorum.

Sayın Kılıçdaroğlu “Kozmetik oda dedi mi demedi mi” diye sordu. Yılbaşında “kozmetik odada ne oldu” şekilde bir soru soruldu. Böyle bir soru gelince ''Sen onu bunu karıştırma'' dedim. Afyonlu gazeteciler de aynı soruyu sormaz mı?

Ben de olayı anlattım. Sen 'kozmik oda' derken biriler de buna 'kozmetik oda' diyebilir.

ŞÜPHELERİM VAR

İç çekirdeğin bir parçası derken Sayın ****** AK Parti’nin kurucular arasında diyorsa buna diyecek bir şeyim yok.

Ama Sayın ****** bir karargahtan bahsediyor. Demek ki onun bildiği bir karargah var ki bunları o karargah planlıyor.

Dediğine göre Çukurambar’a iki kişiyi bu karargah gönderiyor. İhbarı da bunlar yapıyor.

Benim bu karargahın içinde görevim olduğunu söylüyor ve söylemek istiyor. Ben soruyorum, bu karargah nerede kurulmuştur, görevi nedir? Elinizdeki bütün belgeleri ortaya koymak zorundasınız.

Ben Türkiye’de hiçbir yasadışı örgütün içinde değilim. Hiçbir bilgimiz yok ama şüphemiz, zannımız var derseniz ona da teşekkür ederim ama şüpheleri konuşursak benim de şüphelerim var.

İSRAİL İLE GERİLİM

Yapılan açıklamaların ve Sayın Büyükelçi'nin kabuldeki görüntüsü bir olumsuzluk yaşandığını işaret ediyor.

İsrail hükümeti çok partili bir koalisyondur. Bunların içinde çok aşırılılar da var. Ancak böyle bir koalisyon kurabilmişler.

Dışişleri Bakan yardımcısı zat Lieberman’ın yardımcısı ve bu yüzden bu hoş görüntüler ortaya çıkmış olabilir.

Türkiye’de de bir İsrail Büyükelçisi var. Gaby Levy diye. Bundan 1 hafta önce Lieberman bütün büyükelçileri çağırdı ve “Siz İsrail büyükelçilerisiniz. Gittiğiniz ülkeleri çok seviyorsunuz” dedi. Böyle bir haber hatırlıyor musunuz.

İsrail’deki Türk Büyükelçisi'ne bunu yapanlar Türkiye’deki İsrail Büyükelçisi'ne de bunu yapıyorlar.

Ben diplomat değilim diplomat olsam buna uygun bir söz edebilirdim.
    Bu yazıyı burda paylaş : reddit

Yorum yok.

Similar topics

-

Forum Saati Cuma 26 Nis. 2024 - 23:27