E- Çayırova

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
E- Çayırova

Dünya'da 13 Ülke, Türkiye'de 42 İl Bizi Takip Ediyor.Sesimiz Her Yerde.Her Zaman 1 Numarayız Teşekkürler...

Haiti Depremi Google Earth'te 12 Ocak'ta Haiti'de Gerçekleşen 7.3 Şiddetindeki Deprem, Ülkede Yaşayan Birçok Kişinin Hayatına Kaybetmesine Yol Açtı. Google Earth, Depremden Sonra Ülkede Yaşananları Yayınladı.

cayırovalı
    cayırovalı
    Yetkili
    Yetkili

Erkek
    Doğum tarihi : 07/02/87
    150110

Haiti Depremi Google Earth'te 12 Ocak'ta Haiti'de Gerçekleşen 7.3 Şiddetindeki Deprem, Ülkede Yaşayan Birçok Kişinin Hayatına Kaybetmesine Yol Açtı. Google Earth, Depremden Sonra Ülkede Yaşananları Yayınladı. Empty Haiti Depremi Google Earth'te 12 Ocak'ta Haiti'de Gerçekleşen 7.3 Şiddetindeki Deprem, Ülkede Yaşayan Birçok Kişinin Hayatına Kaybetmesine Yol Açtı. Google Earth, Depremden Sonra Ülkede Yaşananları Yayınladı.

Mesaj tarafından cayırovalı

12 Ocak günü Haiti'de yaşanan deprem, ülkede binlerce insanın ölümüne yol açtı. Binaların yetersiz sağlamlıkta olması şüphesiz ki ülke çapında hasarı artırdı ve ölü sayısının artmasına sebep oldu.

Google, harita yazılımı olan Google Earth'ü güncelleyerek, depremi bir de uzaydan görüntüledi. Görüldüğü üzere, Haiti'de işler hiç de iyi değil.

Google Earth'ün çektiği fotoğraflar, dün sabah 10.27 itibariyle görüntülendi. Depremden önce ve sonra diye ayrılan görüntülerde yıkım daha net bir şekilde görülebiliyor.

Haiti'de dünya çapında yardım kampanyaları başlatıldı. Google, Youtube, Facebook gibi dünyaca ünlü siteler, ülkeye yardım etmek için Unicef, Care gibi yardım kuruluşlarıyla ortak çalışarak düzenlediği düzenlediği bağış kampanyalarıyla, bir nebze olsun Haiti'ye destek olmayı amaçlıyor.

Google'ın Haiti Kampanyası
    Bu yazıyı burda paylaş : reddit

Yorum yok.

Similar topics

-

Forum Saati C.tesi 27 Nis. 2024 - 2:39