E- Çayırova

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
E- Çayırova

Dünya'da 13 Ülke, Türkiye'de 42 İl Bizi Takip Ediyor.Sesimiz Her Yerde.Her Zaman 1 Numarayız Teşekkürler...

komik

sertac51
    sertac51
    Profesyonel Üye
    Profesyonel Üye

komik Empty komik

Mesaj tarafından sertac51 Perş. 24 Mayıs 2007 - 19:37

Tam o sırada “Obagdatli’ nın zokia N00001 cilali taş modeli cep telefonunun lirikfonik sesi duyuldu. Arayan Neo’ ydu.

- - Dostum söylemeyi unuttum bu silahlar sahipsiz kalmayı hiç sevmezler. Şifrelerini cep telefonuna mesaj olarak yolladım. Onları hemen şifrelerini girip birilerine zimmetlemen, onlarında efendilerinin tenini tanımaları lazım. Çünkü bu aletleri sadece sahipleri kullanabilir, sahiplerine bir şey olduğunda kısa sürede kendilerini yok edecek şekilde tasarlandılar. Bu arada savaşacağınız ırkın adını ırklar menüsünden bulup seçmeniz gerekiyor. Oktar Babuna’ya yardım için dünyada yürütülen kan bağışı kampanyalarında toplanan kanlardan dünyadaki bütün ırkların kodlarını çözdük ve bu alet bu kodlar aracılığıyla düşmanı tanıyor. Yani düşmanın hiç kaçarı yok. Dostum sana kolay gelsin kal sağlıcakla.

“Obagdatli” tam telefonu kapatmıştıkı zokia N00001’in lirikfonik sesi tekrar duyuldu. Bu sefer arayan 13. Kanuni “erdall” ‘dı.

- - Buyrun kavim başkanım
    - - “Obagdatli” Papa 1. venebit dün bana komşu gezmesine geldi. Bugün onla biraz istanbul’da volta atacağız, rahat olalım trafiğe takılmayalım diye sahil yolunu trafiğe kapattırdım. Sen orduyu sahilden değil sarıyer üzerinden götür savaşa. Dün akşam zaten trafikteki bütün Newsturkblok halkı papanın kulaklarını çok çınlattı adam bu yüzden hiç uyuyamadı bütün gece. Bugün bari uyusun gariban. Ruhani bir durumda zaten.
    - - Emriniz olur efendim

Artık toparlanıp yola çıkma vakti gelmişti. “Obagdatli” ‘nın canı biraz sıkkındı. Zira bu aralar Lambabahçe’nin MÖ 1907 yılındaki sampiyonluğuyla ilgili şike söylentileri ayyuka çıkmıştı. Salatasaray şampiyonluğun iptali için baskı yapıyordu. Canını sıkan bu düşünceyi bir kenara bırakıp meydanda birikmiş olan topluluğa , askerlerine sevgiyle baktı.

Bir tarafta “SabihaRana” askerin eline okumaları için son yazısı “savaşma, seviş” ‘i tutuşturuyordu. “ssimonn” bir duvara sırtını dayamış elinde kalemi birşeyler karalıyordu. Kesin “savaşlı şiirini” yazıyordu. . “Obagdatli” meydanın ortasındaki tepeye doğru yürüdü ve tepeye çıkıp askerlerine seslendi.

-Daha once yaptığımız savaşlarda savaşın ne kadar büyük acılar verdiğini hepimiz gördük Umarım bu seferki savaş çok fazla acılar yaşamadan sona erer. Şimdi herkes ikişerli sıra tutsun yola çıkıyoruz. Ajlar ırkını dünyada ortadan kaldırmak için başlattığımız bu şavaşta tanrı yardımcımız olsun.

Askerler hızlı bir şekilde ikişerli sıraya girdiler ve “Obagdatli” ‘nın işareti ile sarıyer istikametine doğru yola koyuldular. Sanki biri onların yola koyulmalarını bekliyormuş gibi onların yola koyulmaları ile birlikte kulaklarını sağır edercesine bütün şehirde ÇİKİTAAAAAAAAAA MUUUUZZZZ ÇİKİTAAAAAAAAA MUUUUUZZZZ çalmaya başladı. Bir anda dört bir yanlarını ajlar kılıklı adamlar sarmıştı hep birlikte çikita muzu söylüyorlar ve senkronize bir halde ajlar dansı yapıyorlardı.Bu tahammül edilebilir bir şey değildi.
    Şurup gibiyim şurup
    Öptüm seni şapşup
    Grup olalım grup
    Ben hudut sen haydut
    Çikita muz çikta muz çikta çikta çikta çik çik çik çikita çikita muz.
    Bu tahammül edilebilir bir şey değildi.
    “Obagdatli” bir an hepsini kılıçtan geçirmeyi düşündü. Fakat Avrupa Birliği uyum yasaları çerçevesinde çıkarılan “Medya Maymunlarını Koruma” yasası elini kolunu bağlıyordu. Aklına “antiqvet” geldi evet evet bu alet mükemmel bir çözüm olacaktı bu iş için. Kansız temiz bir çözüm. Heybesinden antiqvet” ‘ini çektiği gibi ateşledi. 10 adet mikro füze çok kısa sürede sessiz bir şekilde 10 adet ajlara ulaşmıştı. “Obagdatli” bir an ajlar ırkının beyinlerinin olup olmadığı konusunda tereddüte düştü. Acaba antiqvet” işe yarayacakmıydı? Ajlarlar ellerindeki çikita muzlarla gittikçe yaklaşıyorlardı Çikita muz şarkısını bitirmişler kon kon’a geçmişlerdi.
    Kon kon kon
    Kon aşka kon
    Don don don
    Don aşka don
    Sevdim seni en son
    Sınava soksan beni on alırım on
    On alırım on on on
    Aşksız çok ağırdım
    Hem de ton ton ton
    Ne milyar yeterdi ne de trilyon
    “Obagdatli” içinden Allaha “antiqvet” ‘in etkili olması için yalvardı. Bu işin kan dökülmeden hallolmasını istiyordu. Netekim “antiqvet” etkisini kısa sürede göstermeye başladı 1-2 derken ilk 10 ajların sesi kesildi. Hepsi “Obagdatli” ‘dan gelecek talimatı beklemeye başladı.. “Obagdatli” “antiqvet” teki bütün füzeleri çok kısa bir sürede ajlarların üzerine boşalttı. Micro füzeler beyinlere ulaştıkça ajlarların sesleri kısıldı kısıldı kısıldı ve sonunda tamamen sustular. Artık meydanda muhteşem bir sükunet hakimdi. Herkes deeeriiiiiiin bir nefes aldı. Savaş “antiqvet” sayesinde hiç kan dökülmeden üstelik yolculuk bile etmeden kazanılmıştı.İşte bu yüzden bu savaş tarihte “antiqvet” savaşı olarak anılmaktadırkomik Icon_smile

Dikkat; Bu yazıdaki yerler ve kişiler tamamen birer hayal ürünü olup isim ve yer benzerlikleri tamamen rastlantısal’dır. Bu yazının amacı sadece evet sadece okudunuzda yüzünüzde belki bir kahkaha yada en azından bir gülümseme yaratmaktır bunu dışında herhangi bir amacı yoktur.

Similar topics

-

Forum Saati Perş. 16 Mayıs 2024 - 2:29