E- Çayırova

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
E- Çayırova

Dünya'da 13 Ülke, Türkiye'de 42 İl Bizi Takip Ediyor.Sesimiz Her Yerde.Her Zaman 1 Numarayız Teşekkürler...

Google Paket Google Pack ile Google arama motorunun yavaş yavaş işletim sistemine doğru yol aldığı

sertac51
    sertac51
    Profesyonel Üye
    Profesyonel Üye

Google Paket  Google Pack ile Google arama motorunun yavaş yavaş işletim sistemine doğru yol aldığı Empty Google Paket Google Pack ile Google arama motorunun yavaş yavaş işletim sistemine doğru yol aldığı

Mesaj tarafından sertac51 Cuma 3 Ekim 2008 - 15:11

Google Pack ile Google arama motorunun yavaş yavaş işletim sistemine doğru yol aldığını tahmin etmek hiç de zor değil. Google Pack, Google'nin kendi sunduğu ücretsiz programlar ile kullanıcılara önerdiği ücretsiz programların bir paket halinde kullanıcılarına bir güncelleme programı ile birlikte sunulmasını içeriyor. Google Updater programı ile bu yazılımları tek kanaldan yönetebilir ve güncelleme işlemlerini yapabilirsiniz. Google Pack seçmeli olarak şu yazılımları barındırıyor:

Google Paket  Google Pack ile Google arama motorunun yavaş yavaş işletim sistemine doğru yol aldığı Discheck Google Earth
    Google Paket  Google Pack ile Google arama motorunun yavaş yavaş işletim sistemine doğru yol aldığı Discheck IE için Google Araç Çubuğu
    Google Paket  Google Pack ile Google arama motorunun yavaş yavaş işletim sistemine doğru yol aldığı Discheck Norton Security Scan
    Google Paket  Google Pack ile Google arama motorunun yavaş yavaş işletim sistemine doğru yol aldığı Discheck Spyware Doctor
    Google Paket  Google Pack ile Google arama motorunun yavaş yavaş işletim sistemine doğru yol aldığı Discheck Google Desktop
    Google Paket  Google Pack ile Google arama motorunun yavaş yavaş işletim sistemine doğru yol aldığı Discheck Picasa
    Google Paket  Google Pack ile Google arama motorunun yavaş yavaş işletim sistemine doğru yol aldığı Discheck Google Araç Çubuğu ile Firefox
    Google Paket  Google Pack ile Google arama motorunun yavaş yavaş işletim sistemine doğru yol aldığı Discheck Adobe Reader.

Bu yazılımlardan istediğinizi güncelleştirme yazılımını indirmeden hemen önce seçip, sadece dilediğiniz yazılımları kullanabilirsiniz.

Google Paket  Google Pack ile Google arama motorunun yavaş yavaş işletim sistemine doğru yol aldığı 1931
    Google Paket  Google Pack ile Google arama motorunun yavaş yavaş işletim sistemine doğru yol aldığı Indir
    DOWNLOAD GOOGLE PAKET

Google Paket  Google Pack ile Google arama motorunun yavaş yavaş işletim sistemine doğru yol aldığı Indir

Forum Saati Paz 19 Mayıs 2024 - 16:57