E- Çayırova

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
E- Çayırova

Dünya'da 13 Ülke, Türkiye'de 42 İl Bizi Takip Ediyor.Sesimiz Her Yerde.Her Zaman 1 Numarayız Teşekkürler...

ask nedır

sertac51
    sertac51
    Profesyonel Üye
    Profesyonel Üye

ask nedır Empty ask nedır

Mesaj tarafından sertac51 Çarş. 2 Mayıs 2007 - 20:52

Yine karmaşığım bu akşam.. Ne hissettiğimi de bilmiyorum, sana ne söylemek istediğimi de.... Kaç zaman geçti silip atamadım seni.. Bana diyorsun ya gün gelir unutursun beni.. Gün gelecek sen unutacaksın beni.. Yeni bir sevgi saracak kalbini, tüm benliğini.. Yüzündeki o eşsiz gülümseme yeniden canlanacak.. Tek fark ben yanında olmayacağım..

Ben gelmeyeceğini bile bile seni bekliyor olacağım. Nefesini bir kere daha hissedebilmenin umudu ile yaşayacağım... Ben seni bekleyeceğim, yağmur altında yürüyüp yaşadıklarımızı düşüneceğim. Güldüğün zaman içimi saran o mutluluğu hissedeceğim. Bir gün seni yeniden görebileceğim hayaliyle ömrümü geçireceğim..
    Hiç içim acımıyor sanıyordun değil mi? Unuttum seni sanıyordun.. Üzgünüm kendini avuttuğun yalanları yok ettiğim için.. Yalan dünyanda seni gerçeklerle yüzleştirdiğim için......

Similar topics

-

Forum Saati Salı 14 Mayıs 2024 - 11:25